Любові зоряний політ


Кохання - це святе почуття, яке заслуговує на свій день. Це свято і відзначається щороку 14 лютого. У нашій бібліотеці ми створили книжково-ілюстративну виставку "Любовна лірика у класиці" та святковий інтер'єр, поставили скриньку для "валентинок", також провели з дітьми майстер-клас по виготовленню "валентинок".

 

 

 
 
Ми звикли, що це свято святкує лише молодь. Але ж, як писав письменник: "Любви все возрасты покорны". Тому ми провели свято для різних вікових категорій користувачів. Адже і у 50 чи 70 років люди кохають і закохуються. Наше свято ми назвали "Роки минають, а кохання вічне". Це була подорож країною любові. На заході була представлена презентація "Я так тебе люблю", що складалася з фото закоханих запрошених. Було проведено конкурс на кращу розповідь про перше побачення "Любові зоряний політ". 
У конкурсі перемогли Євгена Олександрівна та Володимир Парфентійович Кучеренки, які кохають один одного уже більше 55 років. Була проведена музична година :"Мелодія двох сердець".Провели і поетичний вернісаж : "Любов завжди благословляє і сонце, що встає, і серце, що кохає".

 Також була представлена виставка кулінарних виробів "Готуємо смачненько".

Коментарі